Home » » Vajza 18 vjecare nga Tirana qe me fotot e saj po cmend djemt ne facebook.(FOTO)

Vajza 18 vjecare nga Tirana qe me fotot e saj po cmend djemt ne facebook.(FOTO)

Kjo eshte Ana nga Tirana. Eshte vetem 18 vjece dhe jeton ne nje lagje te Tiranes se re. Deri para pak kohesh ajo ishte pothuaj e panjohur ne publikun Shqiptar. Por si erdhi gjithe kjo fame?? Ajo nje dite hapi nje profil ne facebook dhe futi aty fotot e saj personale qe ishin shume terheqese per kedo qe i shifte. Sot ne profilin e saj ajo ka me shume se 1200 shoke dhe shoqe gjithashtu dhe disa faqe jane hapur me fotot e saj qe po bejne xhiro ne facebook.